please wait, site is loading

Zespół

Gosia – wokal

Gosia Dudek

Wokalistka, autorka, kompozytorka, mająca za sobą wiele występów w Polsce i za granicą. Jako muzyk sesyjny współpracowała m.in. z Blue Cafe, Ich Troje (m.in. festiwal Eurowizji 2003), Michałem Karpackim, Samokhin Band. W swoim życiorysie posiada także epizody aktorskie i dziennikarskie. Jej pasją jest taniec brzucha oraz nauka języków obcych, w szczególności francuskiego.


Julia – wokal

Julia

Wokalistka, wodzirejka. Finalistka emitowanego przez TVN programu X Factor, wychwalana przez całą trójkę znanych jurorów. Mimo młodego wieku zawodowym śpiewaniem zajmuje się już przeszło 10 lat. Z wykształcenia jest pedagogiem muzycznym i poza graniem w Wonderful Live pisze teksty i muzykę w autorskim zespole.


Kamil – wokal, instrumenty klawiszowe

Kamil

Klawiszowiec, kompozytor, młody i zdolny chłopak, świeżo odkryty przez swoich doświadczonych kolegów. Jest wielkim fanem zespołu Queen oraz chodzącą encyklopedią muzyki z nurtu disco polo :-) Obok muzyki jego pasją są kulinaria. Poza graniem zajmuje się także prowadzeniem własnej restauracji.Rafał – gitara basowa

Rafał

Gitarzysta basowy, koncertujący i nagrywający z wieloma artystami krajowej sceny m.in. Arturem Gadowskim (IRA), Michałem Karpackim (De Mono), zespołem Video a także z uznanymi amerykańskimi muzykami. W Wonderful Live zajmuje się również organizacją koncertów i managementem.


Andrzej – gitara

Andrzej

Gitarzysta elektryczny, pasjonat i wieczny kolekcjoner sprzętu gitarowego. W wolnym czasie prowadzi bloga o tematyce muzycznej z opisami i testami nowo zakupionych gitar, wzmacniaczy oraz efektów.
Maciek – perkusja

Maciek

Perkusista znany ze współpracy m.in. z Jackiem Łągwą (Ich Troje), Sashą Strunin i Jet Set, Michałem Milowiczem i wieloma innymi gwiazdami. Pracuje także jako realizator nagrań we własnym studiu. Poza graniem interesuje się sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym.